Ataşehir Goldstar Servisi

Ataşehir Goldstar Servisi Ataşehir bölgesinde ve sizlere çok yakın bir konumdan geliyor ürünlerimizle ilgili hızlı ve etkileyici çözümlerle arızalı Goldstar buzdolabı ürünlerinizin tamiratını gerçekleştiriyoruz. Hangi durumlarda olursa olsun bu ürünlerin. Teknik olarak destekçisi ve arkasında duran firma olmak bizleri gururlandırıyor. İhtiyacınız ne ise bizler o alanda oldukça birikmiş bilgilerimiz ve yedek parçalarımız ile Engin tecrübelerimizi birleşimi sayesinde sizlerin ürünlerinizi sorunsuz bir şekilde tamir ediyoruz.

Ataşehir Goldstar Servisi

Orijinal parçayı kullanıyor ve ürünlerde yaşanan problemlerin. Teknik olarak sıkıntılarını sizlere yansıtıyoruz. Özellikle buzdolabı ürünlerinde eğer işlem biraz uzunsa yedek buzdolabı getirip ürünlerinizin gıdaların ilaçlarınızı bozulmadan bu tamir sürecini atmasını sağlıyoruz.

Ataşehir Goldstar Servisi
Ataşehir Goldstar Servisi

Goldstar Servis Ataşehir

hizmet ve müşteri odaklı çalışan Ataşehir Goldstar Servisi işletmenizin paylaşmasını bilen personellerle hizmet verdiğini söylemek isterim. Güler yüzlü çalışanların olağan dışı durumlarda sizleri gergin olarak kalmanıza razı gelmediği için. Çok hızlı bir şekilde gerekirse parayı önemsemeden sorunu ortadan kaldırıyoruz. Goldstar markanın yetkili servisi olmak ve bütün yedek parçaları orijinal bir şekilde sizlere ulaştırmak için çalışıyoruz. Lütfen ihtiyacınız olan teknik yardımı bizlere bildirin. Bir buzdolabının soğutmaya bilir ya da buzdolabınızda değişik seslere maruz kalabilir. Onun dışında alttan su gelme gibi su sızıntıları yaşama imkanınız olabilir. Genellikle GoldStar markalı buz dolaplarında bu bahsettiğim 3 nedenden dolayı arızalar çıkar.

1 Ataşehir Goldstar Buzdolabı Motoru değişim ücreti
2 Goldstar Buzdolabı motoru yanında bulunan fan'ın değişmesi.
3 Ataşehir Goldstar buzdolabı bakımı
4 Ataşehir de Goldstar servis ücretleri
1 Ataşehir Goldstar Buzdolabı Motoru değişim ücreti

Buzdolabınızda motor değişmesi gerektiği anlarda firmamızdan bu destek için hizmet alabilirsiniz. hangi gün olursa olsun işletmemiz bu alanda sizlere yardımcı olur uygun fiyatlı ve ekonomik bir hizmet sizlere rahatlık ve devamlılık sağlar. buzdolabı kompresörü değişim hizmeti içerisinde gaz sisteminin temizlenmesi dolaşan kızın yenilenmesi ve tüm bakır boruların oksitlendi ise eğer yenilenmesini gerektirir. Hizmetin bedeli 940 TL'dir.

2 Goldstar Buzdolabı motoru yanında bulunan fan'ın değişmesi.

Bu fan motoru orijinal ve yenisi ile değiştirin zaman uzun yıllar aynı arıza tekrarlamaz genellikle 13 ila 18 yıl arasında ömrü bulunan fan'ın temiz kalması ve en az yılda bir kez üzerindeki tozların alınması gerekmektedir eğer bu tozlar alınmaz ve bulunan fan motoru zor çalışırsa arızaya sebebiyet verir.

3 Ataşehir Goldstar buzdolabı bakımı

Bu bakım hizmetimiz de sizlerin ürünlerine kusursuz bir şekilde bakım desteği sunulur bakım paketi içersinde, genel olarak tüm bakır borularının kontrolü gaz miktarı buzdolabınızda bulunan fanların doğru çalışıp çalışmadığı elektronik kartın görevini yerine getirip getirmediği buzdolabınızın içerisinde bulunan defrost timer dediğimiz zamanlayıcı malzemenin arızalı olup olmaması kontrol edilir. Ve bu hizmetin ücreti 380 lira olarak belirlenmiştir gerekli iskontolar ve müşteri bazlı indirimler gerçekleştirilir.

4 Ataşehir de Goldstar servis ücretleri

Değerli goldstar kullanıcıları İçerenköy sakinleri Ataşehir lokasyonunda bulunan bu hizmetimize ek olarak sizlere sunduğumuz servis desteği yanında ekonomik fiyatlı güncelleme hizmetleri de sunuyoruz buzdolabınızda bulunan elektronik kartın güncel ve daha elektrik sarfiyatını stabil olarak tutabilen yeni sürümleri bulunabilir bunları kontrol ediyor ve ücretsiz güncelliyor uz.

Goldstar Ataşehir

estetik açıdan oldukça tasarımları güzel ve müşteri memnuniyetini buzdolaplarının özel ölçüleri olması sebebiyle müşterilerimiz genellikle yeni Goldstar markalı buzdolabına ulaşamadığı ve bu ölçülerde bir buzdolabı bulamadığı için. Tamir etme taraflarındadır tamir ettirdiği buzdolabının da kime yaptıracağı, hangi firma tarafından buna teknik destek sağlanacağı aşikar. O açıdan müşterilere vermiş olduğumuz hizmetler referanslar ve bugüne kadar olan memnuniyet oranına bakılırsa. Türkiye’de en çok markanın profesyonel hizmetlerini aktaran firmalar arasındayız.

Ataşehir Goldstar

Lütfen olağan dışı durumları iyice benimsin bir buzdolabındaki gürültüler sizleri rahatsız edebilir ve bu görüntülerin artılarını eksilerini siz anlayabilirsiniz daha öncesinde bu buzdolabındaki düşük kombinasyonlu çalışma sistemi daha sonrasındaki gürültülü çalışma sistemindeki aradaki sıkıntıları algıladığımız anda bizlere ulaşın. Çalışabilir bir buzdolabı olsa da sesler bazen ciddi arızalarını ortaya çıkmasını sağlar.

Ataşehir Goldstar Buzdolabı Onarım Merkezi

Bu merkez sizin için mesai harcamakta o nedenle eksik gördüğünüz , çalışmalar, yedek parçaları, aksesuar gibi durumları sizlere sunacağız. Bizim iletişim bilgilerimizi arayarak sorunları çözmemizi isteyiniz. Ataşehir Goldstar Servisi İçin bizi arayınız.

Ataşehir İletişim Merkezi

0216 313 0 572

NOT : Goldstar markası için Ataşehir ilçesi genelinde, İçerenköy, Bakkalköy, Kayışdağı, Batı Ataşehir, Kozyatağı gibi mahallelere destek alabilirsiniz. Bu arada yetkili servis hizmeti veriyoruz.

“Ataşehir Goldstar Servisi” için 19 yanıt

 1. Merhabalar goldstar buzdolabımda gecmeyen bir koku var ne yaptıysam gecmiyor sirkeyle, karbonatlada temizledim ama bi cözüm bulamadım bana ne tavsiye edersiniz. Geri dönüş yaparsınız sevinirim.

 2. merhabalar evimde kullanmış olduğun Goldstar markalı buzdolabı gece saatlerinde çok fazla ses çıkarıyor özellikle saat 23:00 sularındaki ortamın gürültüsüz düğünden kaynaklanıyor zannedersem çok fazla ses çıkararak bizi ve ailemi rahatsız ediyor bu sesini tamamı ile giderilmesi ile ilgili bir çözümünüz var mı bu çözüm eğer uygun maliyetli ise benim mail adresinden bana ulaşarak servis kaydı oluşturma mı sağlayabilirsiniz.

 3. Buzdolabının üst kapağını açtığın zaman etrafındaki kayışların biraz gevşek olduğunu fark ettim özellikle buzdolabının en üst kısmında olan noktada açıklık var bununla alakalı içeride karlanma olduğunu düşünüyorum oksijen geçtiği için buzdolabının buzluğu fevkalade karlanıyor bunun çözümü var mı GoldStar markalı buzdolabınızın kapı contası var mı elinizde.

 4. Goldstar marka nf21 model buzdolabım var yumurtalığa ihtiyacım var. ve sol alttaki raf sebzelik rafı kırık bunu tedarik edebilir miyiz.

 5. Ataşehir İçerenköy Mahallesi’nde oturuyorum bugün içinde hemen bir servis gelebilir mi? Bir de servis ücretiniz ne kadar.

 6. GoldStar marka buzdolabı mızı bir gün içinde saatler dakikalar içinde yerinde bakım yaparak motorun değiştirip gazını değiştirip 10 yıllık buzdolabınızı bize tekrar sıfır gibi yapan. servis Asya Ailesi servisgelsin.com.tr nin sahipleri Nihat Kuru ve Mehmet yarına gönülden teşekkür ediyoruz yetkili ve özel servis kılavuzluğunda olduğunun farkında göster özellikle Nihat Kuru’nun bir Usta’dan daha çok buzdolabının sahibi gibi bize her şeyi detayları ile anlatarak gözümüzün önünde tamir yapması Bize ayrı bir Güven verdi Nihat ustayı tanıyoruz biliyoruz Ve artık ona güveniyoruz Evimizde ne arızalanırsa servisgelsin.Com.tr den destek alacağız servis Asya Ailesi artık bizim de bir ailemiz.

  1. Teşekkür ederiz hüseyin bey umarım sizin gibi değerli müşterilerimiz artarak devam eder ATAŞEHİR GOLDSTAR SERVİSİ Olarak sizleri seviyoruz.

 7. Goldstar marka buzdolabının motorundan tık tık tık diye bir ses geliyor bu ses nedir motoruna zarar verirmi ? Acil bir durum varsa bunun ücreti nedir ne değişmesi gerekebilir GoldStar markalı buzdolabından çok memnunuz umarım önemli bir şey yoktur.

 8. GoldStar markalı buzdolabı aldığımı o kadar pişmanım ki sürekli arıza yapıyor. Allah’tan sizin gibi teknisyenle teknik ekipler var da sorun ortadan çözüyor, ortadan kaldırdığını sorunlar için şimdiden teşekkür ederim biraz daha ekonomimi düzeltene kadar bu buzdolabını kullanmaya devam edeceğim iyi ki varsınız.

 9. Goldstar buzdolabının kapağını kapattığım zaman tam alt kapağı oturmuyor. Bir de kapağını tam açtığım zaman kapak yere düşüyor bunu önleyebilecek bir apar atınız ya da kapı menteşeleri bulunur mu yedek parçayı verirseniz ben kendimde takabilirim.

 10. Merhabalar goldstar buzdolabımda üste dondurucuda karlanma vardı. sizden aldıgım servisten cok memnun kaldım. Zamanında gelip sorunu cözen her ne sorun varsa detaylı anlatan gözümün önünde tamir yapılması degişen parayı göstermesi beni mutlu etti memnuniyet bildirip iyi günler dilerim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir